Wednesday, May 1, 2013

Candy

Gjeja me e mire per te bere ato ditet qe ndiheni delikate pa shume energji apo deshire per aktivitet per mendimin tim jane zgjedhja e ngjyrave Pastel.
Padyshim jane zgjedhja me e mire ne vere pasi vetem keto nuanca do mund t'ju mbeshtjellin me embelsi duke i dhene dhe nje ton freskie cdo veshje.Me ngjyrat pastel nuk mund te gaboni kurre pasi ato vijne aq lehte dhe pranohen aq kollaj sa askush nuk mundet vecse t'i shkoje goja leng para nje embelsie te tille.

Une zgjodha Pantallona me nje Pattern te thjesht me prerje Pizhamash te cilat i kombinova me nje kemishe krem jaka e se ciles e ngre pantallonin ne nje tjeter nivel e ben ate me klasik.Me sandalet e para per kete vere te cilat i qendrojne perfekt kombinimit mendoj se jane zgjedhja me e mire per ditet qe ti nuk ndihesh ne maksimum.
Me pastel askush nuk do e vere re kete :) me besoni.
2 comments:

  1. Pastel colors are my favorites. Ato sanadale me duken shkaterruese per kemben apo gabohem???

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jo Deni cuditerisht jane shume te rehatshme :) kuptohet kerkojne nje ecje elegante pak te kujdesshme por kembet jane sh rehat ne to.

      Delete

Total Pageviews