Friday, May 3, 2013

No Bra Revolution

Cila do ishte menyra me e lehte per te mirepritur Fundjaven,sidomos keto fundjavat e para te Pranveres te cilat te ndjellin te dalesh nga shtepia per ecje me veshjet me sport te mundshme brenda te cilave te ndiheshe komode dhe moskokecarese njekohsisht.
A nuk ju duket dhe ju qe ai VESHTRIMI tashme nuk perben me ndonje problem, madje mund te them me bindje qe ndersa e ndjen thjesht fryhesh brenda vetes me nje krenari te pavetedijshme qe mesa duket Ti vlen qe te ndiqesh qofte me shikime te panjohurish :)

Dhe posti i sotem vjen pikerisht si nje propozim i nje veshjeje per nje paradite weekendi i cili mendoj qe nuk do kaloje pa u vene re.
Tutat  prerje mashkullore te gjera me vije anash dhe Kanatjeret e pambukut with no BRA :) sorry por duhet ta thoja :)edhe pse eshte kaq e dukshme :( jane veshja me e rehatshme dhe seksi qe mund te realizoni si pa dashje.
Per te plotesuar look-un nuk do ishin keq Atletet me gjuhe te gjate si repistash apo Wedge-Sneakers qe folem :) por dhe Cantat e medha ne forme traste (Totes) jane mese te pershtatshme per kete look.
Dhe per te gjithe te cmendurat pas Givenchy Antigona Tote me Rottweiler Print canta e cila u riprodhua 2 sezone rresht nga Kompania Givenchy per shkak te kerkesave te medha vjen gjithashtu per 2 e me shume sezone rresht :) edhe nga KINA ne versionin FAKE :)
Sado qe vjen 7 km larg nje ere te cuditshme sikur ta kene bere me lekuren e ndonje kinezi :) prape printimi eshte aq magjepses sa nuk dua t'ja di per eren,fundja une nuk jam rraciste ahahahah


9 comments:

 1. welcome to the revolution! love the look!!! so sexy

  -He

  ReplyDelete
  Replies
  1. Maybe you won't believe me but this was inspired by you indeed.I mean by HE :)
   I've been following your blog and i am aware of your No Bra session :)

   Delete
 2. Super duper love the bag. Where did u buy it? Pls give me the website.
  You look amainzing girl!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Elerta ishte hera e pare qe porosisja aliexpress.com vonon gati 2 muaj por ne fund erdhi. duhet te jesh pak e kujdesshme sepse shumica mund te jene mashtrues shif nr e porosive dhe reviews.

   Delete
 3. You look really good Estela :) No bra means you are confident and careless of what others might think and this makes you even more sexy :)

  ReplyDelete
 4. Shoh keto foto kaq te lirshme dhe nga ana tjeter veten time te mberthyer me veshje zyre...not fair....:P....me shkrive me punen e cantes. Me pelqen sinqeriteti ty....Fundjave te mbare

  ReplyDelete
 5. aliexpress.com ka ca gjera super te bukura dhe aq shume te lira. dhe une kam friken e shitesve false aty por do prvoj. me paypal paguhet aty se ajo eshte menyra e veteme qe eshte e sigurt?

  ReplyDelete
 6. ohhhhh sa me pelqen ky look,sporty dhe sexy chick,lovee it,do mundohem te gjej perafersisht te njejtat gjera qe ta provoj!
  Metoden no bra sja lejoj dot vetes pasi sa ja kam lene gjirin cunit dhe gjoksi im ne keto momente eshte o Zot i madh ...per gjynof dmth....
  Hugs :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sonja mos na hap keshtu temash se dhe ma me vjen te qaaaaaj :)

   Delete

Total Pageviews