Monday, May 6, 2013

Blonde

Nuk kam ndonje gje per te thene si Bjonde qe jam pervecse eshte Mire me qene mire :)

5 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. - Nuk jam dakord me deduksionin llogjik te kandrieles: tingëllon sikur "e mrekullueshme = 20 vjecare"

   Delete
  2. This comment has been removed by the author.

   Delete
 2. Me pelqejne shume. Do inspirohem nga ty tani e do iki ti lyej dhe une se boll i mbajta ombre :)
  Ti i dekolorove ?Ne ca salloni shkon?

  ReplyDelete
 3. Kjo ngjyre te shkon shume, sidomos tani qe fillon vera dhe fytyra merr ngjyre :)))

  ReplyDelete

Total Pageviews