Wednesday, May 8, 2013

Green SpringMe ne fund pak fresk,pak fare fresk sa per te veshur pak menge te gjata :)

Ngjyra jeshile me karroten e perkohshme ne koke mendoj se jane kombinimi me i mire per momentin.
Mqse kjo pune u be, po flas per ngjyren e flokeve me te cilen ende s'jam ambjentuar dhe mire do ishte te mos ambjentohesha ne fakt :) zgjodha nje fustan jeshil si per te theksuar ndryshimin dhe per ti interpretuar plotesisht e denjesisht floket e reja.
Fustan me menge te gjata i shkurter me fruda perfekt per pasditet apo per ndonje koktejl ne darke i kombinuar me sandale te florinjta mendoj se jane outfiti i duhur per nje koke karrote si une :)

Kalofshi mire1 comment:

  1. Veshja eshte e adhurueshme...per floket jam skeptike por me pelqen fakti qe eksperimenton...:)

    ReplyDelete

Total Pageviews