Wednesday, May 22, 2013

Shades of Grey

Nje arsye per te pelqyer Grine por jo gjithe Shadows te saj :) eshte se me te je SAFE eshte lehtesisht e kombinueshme si e bardha apo e zeza dhe eshte ngjyre me te cilen nuk ndodh te gabosh shpesh.
Edhe pse per shume konsiderohet e merzitshme si ngjyre meqenese rendom lidhet me grine e  zyrres  apo motin gri ,une mendoj se ne duhet ti duam te gjithe ngjyrat njesoj :D madje per t'ju mbushur mendjen per kete po ju paraqes veshjen e sotme.
Fustani gri me prerjen Mullet te lehte por dhe me gjeresi qe do i vinte pershtat dhe nje Mamaje te ardhshme Don't Panic NOT ME this time :) me kepuce dhe cante metalike jane nje argument qe Grey shume shpesh rezulton Jo fort e merzitshme.
P.S Ndryshe nga libri i lene ne mes qe per hir te te vertetes nuk i gjeta asnje vlere


8 comments:

 1. Tek vilaa ^_^ so much memories theree :')
  Gjithashtu dhe une e kam lene librin pergjysme per arsye kohe jo se sme pelqeu :)
  Veshja super si gjithmone :))

  ReplyDelete
 2. Stela ky eshte linku qe po te thoja https://www.youtube.com/watch?v=xgxxxKwlra8

  ReplyDelete
 3. E di ca me tha goca , kjo shoqja jote qenka fotozhenike ... u shkriva se qeshuri sbesoj e dinte kete fjale :)

  ReplyDelete
 4. Me pelqen zarfi dhe kepucet vecanerisht. Can't wait te shoh fazen tjeter te flokeve :)

  ReplyDelete
 5. e si si i thone nje fjale :Ti edhe thes te veshesh te shkon " kaq kisha

  ReplyDelete
 6. Sa te bukura kepucet, Estela!!

  http://joysinani.blogspot.gr/
  p.s mgjse ne shihemi edhe diku tjeter hihihi(insta)

  ReplyDelete

Total Pageviews