Monday, September 30, 2013

Pattern Pants
Sa here shikoj pantallona me mix printesh me bie nje si vilani dhe nuk e kontrolloj dot veten.Edhe pse e di qe pantallonat e aq me pak ato me lajle lule nuk jane pika ime e forte keto e perjashtuan mendimin te hiqja dore prej tyre sapo i pashe ne instagram te Jona Haderi-t. Kishin kohe qe flinin ne shporte duke mundur deshirat e fshehta derisa ato shperthyen si vullkan e sa hap e mbyll syte u bene te miat.
Ishte si shtyrje ne gremine por nga ato fluturimet qe edhe pse ti e di fundin ndjenja e clirimit gjate renies eshte aq e mrekullueshme sa ste behet vone per asgje.Po flas sikur kam rene ndonjehere ne gremine por me besoni keto pantallona me pelqejne aq shume sa nje kat do hidhesha me qejf :)
Mixet e motiveve pelqej ti kombinoj me nje ngjyre qe nuk e ka motivi po ne kete rast e gjeta prape gati te Jona ndaj nuk eshte e gjitha merite e imja.Nese ende po pyesni kush eshte kjo Jona nuk e keni idene c'keni humbur...


3 comments:

 1. Une personalisht s'e njoh kete zonjushen Jona, por njoh shume mire dashurine dhe deshiren e mire qe kam per pattern, keshtu qe cdo outfit me pattern dhe i sjelle hijshem si e ke sjelle ti eshte mese i mirepritur.
  Nese idene ta ka dhene zonjusha duket qe paska shije!!

  ReplyDelete
 2. E denje per Milan Fashion Week. Adhuroj lipstick-un, detajin e karficave dhe kete bluzen qe ne cdo post qe e ke perdorur me ka qelluar me shigjet si kupidi. Sa per pattern, kam dhe une nje pale pantallona te ngjashme ne shopping cart dhe ndoshta me kete post do me shtysh ti blej...:P

  ReplyDelete
 3. ky eshte nje kombinim shume i kendshem...sidomos pjesa ime e preferuar e kesaj veshjeje: Képucet!!!

  ReplyDelete

Total Pageviews