Saturday, September 14, 2013

Saturday Night - Overall Black

E dini cfare duhet te zgjidhni per te shtunen mbrema?!
Veshjen me seksi dhe shik padyshim ndaj nese nuk eshte e zeze cfare mund te jete?!

Alternativa ime eshte nje Overall Black me pantallona te gjera qe mesa duket do jene dhe prerja me IN per kete dimer dhe me pjesen lart te mbyllur e me fruda si per te kompesuar pjesen poshte.
E kombinuar me aksesore gold dhe me kepuce nude me maje gold per mua mbeten nje version qe te le pa fryme.
Kur visheni me te zeza nje buzekuq i ndezur eshte domosdoshmeri.

2 comments:

  1. fantastike, por un them nuk ka ardhur koha, te na trgosh se te kujt jane veshjet, do ishte nje gje e mire, mere ne konsiderim keshillen.

    perfekte je dobesuar, edhe pse sipas mendimit tim ishe sh mire e me pare!!!!!!!

    nje biggggg likeee!!!!!!!!!!

    xoxo Lulu.

    ReplyDelete

Total Pageviews