Saturday, September 28, 2013

Total White

Nese do te ndihesh i rendesishem shuuume i rendesishem zgjidh te bardhen.Me xhaketen e gjate askush smund te te dale para pasi e bardha eshte e paperballueshme.

E nese do te shkosh  per nje look fatalist floket sduhet te kene volum por duhet te vijne te mendafshta dhe shumeee te drejta.
Nese me kaq s'ka rene ne shesh asnje pastaj ngjitu lart shume lart hap krahet dhe mos pyet fare kush te shtyu :)


3 comments:

  1. je si shpirt ,cdo gje qe ben e shndrit :)

    ReplyDelete
  2. Shkelqen...po kjo s'eshte nje gje e re, se ti shkelqen gjithnje. Kepucet jane ylllllll!!!!!

    http://www.theromrom.com/2013/09/orjolas-moroccan-birthday-party.html

    ReplyDelete

Total Pageviews