Sunday, September 15, 2013

Marilyn Monroe Cafe

Posti i sotem eshte nje njoftim dhe nje ftese njekohsisht.

Njoftim sepse eshte hapur ne Tirane pas Ekspozites nje lokal me emrin "Marilyn Monroe" qe mendoj se duhet vizituar,ndersa ftese sepse lokali eshte i bashkeshortit tim dhe ju jeni mese te mirepritura :)

Nje keshille vishuni mire pasi mund te jem dhe une me aparat aty rrotull.
Foto e meposhtme eshte inspiruar nga Marilyn ...

Shpresoj t'ju pelqeje...lokali,jo une:)

Photography is Courtesy of Soela Zani


5 comments:

 1. Lokali eshte hapur dhe ndodhet pas ekspozites,ka nje verande te madhe ndaj mendoj se gjendet lehte.
  Eshte nje ambjent i mire qe ja vlen ta frekuentosh.

  ReplyDelete
 2. urime per lokalin!! urojme qe te te gjejm aty :)

  ReplyDelete
 3. Love the photo :) Kam pershtypjen se emri i lokalit eshte inspiruar nga ty...urime ,do jemi kliente sigurisht...

  ReplyDelete

Total Pageviews