Thursday, September 5, 2013

WTF

Thone qe veshja percjell nje mesazh,ndoshta here here te gabuar e ndoshta here here jo ate qe mendon personi qe mbart veshjen por nese di mire ta perdoresh kete arme arrin ne fund ate qe do.
Por ka disa raste qe mesazhi pervec stilit qe ke zgjedhur vjen dhe i cituar sakte qe te perceptohet fare mire nga te te tjeret.Ndaj jo me kot jane kthyer fuqishem ne mode bluzat me te shkruara Thjesht Bukur Paster ate qe kerkon te thuash tashme e ke te shkruar mjafton nje sy 1 km larg te kuptoje cfare ke dashur te thuash.
E une keto dite jam ndjere pikerisht keshtu pas cdo pergjigje pas cdo telefonate gjithcka qe mendoja ishte...
7 comments:

 1. Perfection! Favorite outfit post in a while.
  You're so inspiring!
  I hear ya girl ;)
  xoxo
  N.

  ReplyDelete
 2. Oh such a lovely outfit,I want to wear that t-shirt too!!! you def are slimmer and looking great! Hugs :)

  ReplyDelete
 3. Shpesh here vertet qe e thua kete me mendje, por duhet te kemi nje bluze si kjo, kur do ta thuash dhe me ze te larte :)))) WTF

  ReplyDelete
 4. Veshja fantastike, po ajo qershia mbi torte eshte zgjedhja e buzekuqit te kuq! Fantastike! Shume bukur!

  www.theromrom.com

  ReplyDelete

Total Pageviews