Saturday, September 7, 2013

Valentino Fall 2013 Nails

Ky shtator padyshim do jete ndryshe,pasi kete shtator pritet te percjellim drejt bankave te klases se pare vajzen time Lorest.Dhe s'di te them cila prej ne te dyjave eshte me e emocionuar.

Jo me kot kesaj rradhe vendosem te perdorim kete teme dhe si design te thonjve me estetisten e talentuar Jeta duke zgjedhur nje ngjyre te erret dhe nje jake te bardhe.
Por nje arsye dhe me bindese per kete eshte dhe Koleksioni ndoshta me i suksesshmi i kesaj vjeshte tashme ne shitje i Valentinos Fall 2013.

Eshte pikerisht fustani i lekures ne ngjyre blu me jaken dantelle te bardhe qe eshte konsideruar "Master Piece" qe na dha spunto per kete realizim.
Ju me thoni a nuk eshte zgjedhja e duhur?
Gjate  punes ne sallon

Inspirimi

3 comments:

 1. ide fantastike, me plq shume ngjyrat e ereta, sec kane dicka te vecante, jam fanse e thonjeve te shkurter e te eret, zgjellje e bukur mike.

  xoxo Lulu.

  ReplyDelete
 2. E nese para disa vitesh mendohej qe me ikjen e Valentinos (stilistit) firma do te merrte te tatepjeten, faktet po i japin te drejte mundit dhe realitetit qe edhe te rinjte mund te jene gjithashtu te sukseshem. Pikerisht si nisja e re qe Valentino ka prej tashme disa vitesh, po ashtu edhe Lea do te perjetoj me fillimin e klases se pare (emocionet per kete moment a mund ta them qe s'i ke vetem ti, por edhe une jam ne dridhje si gjethe vjeshte?!!!), e ndoshta ku i dihet, nje Valentino e ardhshme mund te fshihet edhe tek Lea e jo vetem tek Thonjte e mamit te Saj!!!
  Zgjidhje shume e vecante, dhe suksese te metejshme Lorestit!!!

  ReplyDelete
 3. Kjo ngjyre blu eshte me e preferuara per mua, guxova dhe i bera thonjte me kete blu para disa muajsh dhe eshte nje ngjyre qe pelqej ti rikthehem, shume bukur dhe suksese Lea ne shkolle!

  ReplyDelete

Total Pageviews