Tuesday, September 24, 2013

Flatforms

Nga creepers ne brogues tashme eshte e vendosur ,sholla e trashe nuk mund te evitohet me.
Flatforms jane sheshkat me platforme te cilat pushtuan streetstylen e javeve te modes ndaj nuk eshte vone qe dhe ju ti provoni.Gjithashtu pergatituni per nje dimer metalik.

Kuptohet nuk mund te zgjatem shume pasi kemi dhe detyrat:)
Paci nje jave te mbare.


3 comments:

 1. Nga 1 ne 10 sa te rehatshme jane keto kepucet?!!! Thjesht per kuriozitet!! Kombinimi shume i thjeshte dhe goditur!!!
  Tani le te kthehemi tek argumenti flatforms, edhe pse i pame e sterpame neper streetstyle dhe madje mbipopulluan stinen e kaluar dhe do i kemi edhe kete stine, personalisht mendoj se s'e besoj se kane per te populluar skarpieren time!!!!
  Si e thonin edhe romaket: de gustibus non est disputandum!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Albush personalisht nuk jam fan i sheshkave fare por meqenese me vajzat jam e detyruar te zbres nga Olimpi preferoj te mos jene thjesht Balerina.
   Realisht jane te rehatshme sidomos keto qe jane dhe lekure.Pra nuk jane vetem strange.

   Delete
 2. Nice look! Well done.

  missharibo.blogspot.com

  ReplyDelete

Total Pageviews