Monday, September 2, 2013

Double Split Jumpsuit

Epo si ta them ... nuk e di nese duhet ta sugjeroj apo jo dhe nese eshte nje best choice por di qe ndoshta eshte veshja me argetuese qe kam provuar ndonjehere po po kjo eshte fjala ekzakte,me shume se seksi do thoja argetuese.
Duhet ta vishja patjeter kete vere dhe fatin e pati dasma  e rradhes,jam e sigurte qe jo te gjithe e kane duartrokitur ama jam e bindur qe efektin e ka bere dicka ka levizur te gjithsecili.
Le te kthehemi pak te prapaskenat pasi jam e bindur qe keto ju pelqejne me shume :) Edhe kjo dasem me gjeti ne shtepine e plazhit por kesaj rradhe nuk kisha asnje mjet pervec nje kreheri morrash dhe nje xhel burrash qe kish harruar kunati.
Dhe cmund te besh me keto 2 artikuj dhe koken e rruar sigurisht nje Wet Look Fatal :)ndaj 3 duar me xhel dhe vuola gati per dasem :)Ne sy vetem maskara dhe nje te kuq te forte per buzet jo keq per nje vajze nga fshati.
Ama kujtimi me i bukur i kesaj dasme ishte fakti qe im ate zbret nga makina te shkrepe foto per blogun te "5 Heronjte e Vigut" ose me sakte ajo cka mbetur nga ata :)
Falenderimet ju mbetet t'ja beni ju.
5 comments:

 1. Shume bukur veshja yll e vecante per dasmen,Bravo babit per fotot

  ReplyDelete
 2. ...kam mbetur pa fjale

  ReplyDelete
 3. juve qenkeni familje artistesh :) Me bukur s'mund t'i bente babi keto foto, keshtu qe, faleminderit per postin e rradhes.
  Ndihet deri tek une flladi i veshjes tende...

  ReplyDelete
 4. Love love modelin e flokeve pafund,fustani nje spektakel.Sei una gioia per gli oggi.

  ReplyDelete

Total Pageviews