Sunday, September 1, 2013

High Waisted Shorts

Menyre me te mire per te festuar 1 shtatorin dhe per tju uruar nje muaj te mbare nuk mund te kishte.
Prita te mbaronte vera t\ju kujtoja dhe njehere c'keni humbur.
Kombinimi me i mire i kesaj vere padyshim ishin High Waisted Shorts me Crop Top thene shqip pantallonat e shkurtra me bel lart dhe kanatjere me bark jashte.
Une shkova per nje zgjedhje me safe pantallonat i zgjodha taylored prerje serioze pak te gjera dhe jo shume te shkurtra dhe me cfare me ndodh ti kombinoj se fundmi vijat?
Me pika sigurisht :) po kesaj rradhe tamam tamam jane unaza te verdha sic mund te shikoni,kanatjerja me kurrizin e zbuluar lehte ishte pikerisht ajo qe duhej dhe per te ruajtur "seriozitetin" me mire te nxjerrim kepucet nga kutia kesaj here.
Dhe ku ka vija duhet te kete patjeter dhe te kuq buzesh "te kuq"
Shtator te mbare mikesha.

4 comments:

 1. Shtator te mbare mrekulli.Me kenaqe syte :)

  ReplyDelete
 2. Stunning :)
  PS: Those Asos shorts still in my dream closet.

  ReplyDelete
 3. Kombinimi klasik i vijave me te verdhen & te kuqen. Syzet jane me te bukurat qe ke Estel'

  P.S- cut some fashion expenses and buy a doll for Lea, lol

  ReplyDelete
 4. Veshje perfekte, fotot perfekte, cdo gje perfekte, po syte e skuqur te LEAS, s'me pelqejne fare.
  Shoh qe 1 dhemb i ri ka ardhur mysafir tek goja e leas dhe kjo e ben akoma me te bukur zonjushen tende, qe duket si nje aktore e vogel. Komplimente te gjithave dhe welcome back september!!

  ReplyDelete

Total Pageviews