Tuesday, September 10, 2013

Leopard Print Dress

Pershendetje mikesha,

pervec ngarkeses me blerjet per fillimin e vitit shkollor qe besoj ka shoqeruar gjithe mamate e reja keto dite ,nje tjeter projekt shume i bukur eshte shtuar ne curriculumin tim tashme.
Se fundmi mund te deklaroj zyrtarisht qe pervec rubrikes time ne Revisten Story me keshilla te ndryshme mbi moden tashme jam dhe "gjykatesi" i rubrikes Bubbles.
Ndaj shume shpejt do kem mundesine ta publikoj dhe ne Blog rubriken per te marre dhe  opinionin tuaj nese ka qene vendim i drejte apo i gabuar.Por deri atehere do ju sugjeroja te blinit revisten me  mire.

Veshja e rradhes eshte nje fustan elgant me prerje si kemishe nate me 2 pala te gjera me pala korenti keto me print leopardi.Cami dress ishte dhe nje signature e kesaj vere dhe une pata mundesi te blej disa versione :)
Ky eshte i pari.Edhe une si shumica preferoj ta vesh leopardin ato pak here qe e vesh me te zeze e te kuqe ndaj xhaketa e zeze me kepucet e kuqe ishin zgjedhja per sot.
Duke qene se koha ka qene e limituar do ju kerkoja ndjese per shkeputjen dhe po ju ne nen shoqerine e fotove.

Kalofshi mire.3 comments:

 1. Ndrin.

  ps. shkurt, paster, pa gabime ;)

  ReplyDelete
 2. Fustani duket shume i rehatsheeem! Per vere i papare! Love your sunnies!!!!

  http://www.theromrom.com/2013/09/celine-who.html

  ReplyDelete
 3. Me pelqen shume kombinimi leopard me te kuqe, nuk e di a do ta vishja ndonjehere por keshtu dukesh shume bukur!

  ReplyDelete

Total Pageviews