Sunday, September 22, 2013

Happy Birthday My LOVE

Besojeni apo jo pa e kuptuar fare termeti Sharmin ai qe thoshte vetem "poh" per cdo gje dhe vazhdon te rrahe cdo femije me te madh se vetja dje mbushi 2 vjec.

Duke e njohur sa e levizur eshte nuk eshte cudi qe mezi ka 2 fotografi gjate gjithe festes se saj dhe ato nje e merzitur qe i folen pasi rrahu kusheriren Amel dhe ktheu mbrapsht gjithe lokalin dhe nje me hu ne dore po si mund te ishte ndryshe
Si cdo nene tjeter ndoshta e kam te veshtire te pershkruaj cfare me ndodh para kesaj krijese qe e desha  aq shume por di t'ju them qe eshte gjithcka kam enderruar ashtu si e kam enderruar.
Sharmin la lindur e lumtur per te qene e lumtur e per t'i bere gjithe njerzit rreth saj te lumtur ndaj i vetmi urim qekam per te eshte te kete jeten e gjate.

Cum Dua TYSharmin duke dale nga "Shtepia e Lindjes"

5 comments:

 1. Cum te dua dhe une ty Sharmin... na kenaq dhe neve shume... Gezuar ditelindjen dhe jete te lumtur... te puc fooort :)

  ReplyDelete
 2. Edhe 100 yllit te bukur ..Ju puthim fort te gjitheve xoxo

  ReplyDelete
 3. Ka kaq shume lumturi Sharmin brenda vetes,sa indirekte kur e shoh ne foto,ma injekton dhe mua!Ke nje familje shume te bukur!Edhe 100 bukuroshes se vogel! <3

  ReplyDelete
 4. Mami sharminit s'le asgje te kaloj pa nje arsyje!! Edhe pse outfitin e kishim pare, pra s'ishte risi, mu duk nje manover shume interesante per te lene gjithe vemendjen tek Outfiti me i bukur ai SHARMIN!!!
  Qofte gjithmone e lumtur dhe me jete te gjate po ashtu si gjithe familja qe e rrethon!!!
  Edhe 1000 te tjera si kjo dite Sharmin!

  ReplyDelete

Total Pageviews