Wednesday, September 18, 2013

Lace Shorts


Vetem sepse u freskua ca kjo nuk do te thote qe nuk mund te vishni dhe per pak kohe pantallonat e shkurtra.Dhe menyra me e mire per ti mbajtur pasditeve eshte me kemishen e bardhe me jake trekendore por me e rendesishmja me menge te gjata.
Pantallonat e shkrurta dantelle jane ende nje artikull sa seksi aq dhe romantik ndaj une nuk e kisha cuar ndermend ti inaguroja diku tjeter pervecse ne Marylin Monroe Cafe :)

3 comments:

 1. Te vdes!Sharminit i shkojne floket aq shume keshtuu!Love it <3

  ReplyDelete
 2. Happy Family! :)
  Pantallonat te rrine shume bukur Estel'
  dhe trendafili mbi floke me pelqen shume gjithashtu...

  ReplyDelete
 3. Gjithe veshja eshte shume e bukur, dukesh si nje vajze e vogel e embel. Love the shoesss!!!

  Vogue Fashion Night Out outfit: http://www.theromrom.com/2013/09/vogue-fashion-night-out-milan-2013.html

  ReplyDelete

Total Pageviews