Thursday, September 26, 2013

Sweater

Nese ka nje artikull qe po shumefishohet me shpejtesine e drites ne garderoben time padyshim eshte Trikoja Gri e cila tashme eshte vjen me nje print lulesh tek menget dhe me prerje oversized.Ajo qe e ben kete artikull aq te deshiruar prej meje eshte fakti qe  mund ta veshesh me xhinse eatlete, me strece e cizme por dhe me fund te gjere poshte gjurit dhe kepuce elegante.
Ju e keni filluar pergatitjen e arsenalit per kete dimer?
Nese jo fillojeni me kete :)


5 comments:

 1. E dua e dua e dua edhe une kete bluzen!!!! Po sikur meqe jam ne mood deshirash ma jep edhe fundin me gjithe driten qe shendrit fytyren?
  Komplimente!!!!

  ReplyDelete
 2. Like your long skirts ;)

  ReplyDelete
 3. Me pelqen shume trikoja dhe kepucet jane shuuuume te bukura!!!

  My surprise birthday party: http://www.theromrom.com/2013/09/orjolas-moroccan-birthday-party.html

  ReplyDelete

Total Pageviews