Sunday, September 29, 2013

Weekend in Sport

Menyra me e mire per te kaluar weekendin eshte padyshim me familjen.
Por sic e do tashme se fundi fundjava duhet patjeter te jesh mjaftueshem sport per paraditen.Them  mjaftueshem pasi nuk mendoj se eshte momenti  te dalim te gjitha me tuta e shapka.
Por per fatin tone te mire ndodh qe bluzat me numra sport jane shume te pershtatshme per fundjaven.Dhe besojeni ose jo jane mjaftueshem seksi nese kombinohen me nje midi pencil skirt edhe nese vazhdohet me atlete ne fund.
Ju keni mendimin tuaj gjithsesi hidhini nje sy kombinimit tim mund te nderroni ide.

1 comment:

  1. Love your sunnies and your daughters qe i ke si yje!!!

    http://www.theromrom.com/2013/09/orjolas-moroccan-birthday-party.html

    ReplyDelete

Total Pageviews