Wednesday, July 10, 2013

Bad Girl


Vajzat e mira nuk jane ne mode.
Si cdo e mire tjeter ... ato harrohen.

Por nuk ndodh keshtu me te keqen, me dhimbjen apo vuajtjen ,ajo le plage aq te forta saqe nuk harrohet kurre.Mund ta kalosh mund te mendosh e shpresosh qe e ke kaluar ama shenja mbetet ende aty.
Dhe mes te mires qe harrohet apo te keqes qe mbetet si gervishtje e perjetshme,mendoj se look-u i "vajzes se keqe" eshte shume here me i mire.
Ai te mberthen te lendon dhe te le aty pa e vrare mendjen per pasojat,dhe ti edhe pse deshiron ta urresh kete   vajzen e keqe ende mendon per te.
Ndaj here pas here Silluni Keq !!! A nuk eshte ky qellimi i pamjes fundja ...

7 comments:

 1. shume yll (e di qe eshte kompliment folklorik por skam ca te bej)

  ReplyDelete
 2. you are a totally beautiful stylish Bad Girl!

  ReplyDelete
 3. U rock bad girl... inspires us...

  ReplyDelete
 4. There are no more words in the dictionary to describe your beauty and style ...I love you but thats nothing new .i always did :) I have the most gorgeous cuz in the world xoxo Lida

  ReplyDelete
 5. vjen shume natyrshem kalimi nga nje postim tek tjetri. Eshte si te shfletosh nje reviste mode te redaktuar nga vete madheria e saj Anna Wintour :D

  Theksimi i vetulles me pelqen shume. Edhe Citro├źn-i ne sfond i ka dhene nur postimit.

  xoxo N.

  ReplyDelete
 6. krehja e sotme eshte dashuri, dhe portreti ne pergjithesi...:)

  ReplyDelete

Total Pageviews