Tuesday, July 9, 2013

Pointed Flats

Pas femres fatale njeriu e do nje pushim apo jo?!
E do nje ulje te qimeve dhe shkurtim te takave dhe hera heres te vije me nje veshje sa sport aq dhe femerore.
Me nje fryme tashme te vajzes se mire e te pjekur :) e cila e ka kuptuar gabimin :) fundi me gjatesi poshte gjurit me sheshkat do bente kedo ne bote te pranonte lutjen.
Ej te kuptohemi qarte se une nuk e pranoj gabimin kurre ama ne nje situate hipotetike kjo do ishte ajo qe do te vishja :) 
PS ajo qe doja te vija theksin ne kete post jane pikerisht sheshkat me maje te cilat vijne me nje kombinim shume te kendshem ngjyrash dhe jane hera e pare ne jete qe une paguaj mbi 30 euro per nje pale sheshka (te cilat kushtonin mbi 300 euro si cmim fillestar)
Ndoshta kjo ishte dhe arsyeja e vetme perse u blene gjithsesi une ndihem krenare per kete BIG Deal :)

Tani te me falni mua ...1 comment:

  1. Very nice Estel... loooove fundin... te kemi falur :P cfare do qe te besh ti je e falur se te duam shume :)

    ReplyDelete

Total Pageviews