Wednesday, July 24, 2013

Jealous of me

Kete veshje e pelqej vecanerisht shume pasi me duket e kuruar minimaliste me gjithe artikujt me in te momentit...prisni pak para se te thoni aaa cna cau koken kjo :)

Neper faqet qe une ndjek thuhet
Midi is having a moment qe thene shqip Fundet nen gju jane ne podium :)
Kanatjeret ne miksime me office style jane kombinimi me seksi i momentit
Vijat tashmje jo me aq imponuese por jashtezakonisht elegante are having a moment
Syzet pasqyra still having a moment that last for 2 years
Skarpinat e bardha having every moment for me dimer vere per mua kane qene zgjedhja me e mire
Drop Earings having a moment
Pixie Cut having a moment

Absolutisht te gjitha jane gjera esenciale bazike qe te gjithe i kemi ndaj sduhet te xhelozojme askend por ato me baziket looku minimalist is really having a moment.
Keshtu qe keshilla eshte Thjesht Bukur Paster ... Pa gabime :)7 comments:

 1. thjesht,bukur,paster…je Ylllll

  ReplyDelete
 2. Ndodh ne rutinen e diteve te nje femre, qe nje moment te lire shfleton nje reviste, ndodh ne rutinen e nje tiranase qe nje moment qe pi kafene dhe shfleton revisten ajo te materializohet realisht.
  Ke goditur ne shenje dhe i ke kaluar revistat e modes.

  ReplyDelete
 3. E vertet... vecse duhen nxjerre andej nga i kemi fut ;)

  ReplyDelete
 4. You'r having a momonet....shpresojm te jete sa me i gjate ky momenti se shoqeria jone ka nevoj per shembuj pozitiv.

  ReplyDelete
 5. You look delicious like a lemonate... i want to drink U :P :P :) love tha colour

  ReplyDelete

Total Pageviews