Thursday, July 4, 2013

PlayBOY

Soooo...
tashme kuptohet qe suksesi i flokeve i kaloi kontinentet :D dhe atmosfera ne shtepi pune apo lagje behet elektrizuese kur jam une ne te .
Pervec ndjesive te mia qe kuptohet qarte i kaluan pritshmerite thuajse 90 % e personave qe njoh e nuk njoh e kane pelqyer stilimin tek mua,10% kuptohet jane ata qe s'marrin vesh.
Qe te zgjatem pak ne reagimet e pardjeshme duket sikur Koka ime qe tashme e zbulova qenka dhe e mire kshu si forme :D pervec qe eshte e mire si permbajtje hahahaha besoj eshte bere objekt per shume biseda femrash kryesisht por dhe meshkujsh pse jo :)
Dhe me thene te drejten me kete model flokesh te nesermen mes Johny Bravos Brigitte Nielsenit Miley-t PINKUT apo Rihannes (dhe Jonides se harrova :) nuk po gjej me emra u zgjova just Estela dhe duke marre nga nje element te fshehur te secilit personazh te mesiperm vendosa te vij keshtu.
Si per te ndryshuar pak ate frymen Rock te postit te fundit per te kaluar ne pak POP zgjodha t'i ul pak floket dhe te vesh pencil skirt Floral me Boyfriend Tshirt.
Pasioni im i momentit eshte te rremoj edhe ne Sales te MEN gjen dhe aty printe shume interesante si ky me Fushe Shahu dhe lepurushin e Playboy-t.
E si mund te mos miksosh me pak PINK kete veshje dhe skarpinat gjysem te hapura nga brenda me canten jane ato qe kishte nevoje veshja.
Drop  Earing edhe per kokat e rruara pasi i japin look-ut dozen e femrores qe ndoshta prerja ja kursen pak.

Shpresoj qe veshja t'ju frymezoje pasi une vete jam shume entuziaste per kete kombinim :)
3 comments:

 1. E dashur Estel,
  mendoj se kombinimi eshte i arritur, vetem se me ke rene tek ai 10% me ate canten!!!! Personalisht do te kisha preferuar 1 cante envelope, te cilen normalisht nuk mund ta gjesh tek reparti i meshkujve, dhe per me teper as tek ai reparti i mamave si jemi ne qe edhe breshka na vjen anash me cantat e medha, po mendoj se 1 repart Brian Boy aty online edhe mund ta gjesh!!!!!
  Gjithesesi ne kompleks kombinimi eshte i kenaqeshem. Une po pres ta shoh kete T-shirt edhe me strece!!!

  ReplyDelete
 2. Un sapo te zbulova para nje jave dhe me vjen pak keq qe ste kam gjetur me pare. Me pelqen stili e aq me teper qe je nje mami... kjo me terheq me teper te te ndjek.

  Sales te MEN eshte shume here me e interesante se te ajo e Women :)

  Te uroj suksese !!!

  ReplyDelete

Total Pageviews