Thursday, July 18, 2013

Platform Sneakers

Pas epidemise wedge-sneakers pergatituni per nje tjeter epidemi atletesh.
Behet fjale per platform sneakers apo atletet me shollen pak me te trashe se ne vitet '90

Por e bukura e tyre tashme nuk qendron me ne nje atlete te thjeshte por ajo e zhvendos funksionin tashme ne nje kepuce te mirefillte qe mund ta perdoresh dhe me nje veshje normale jo domosdoshmerisht shume sport,madje aty do ishte dhe pikantja e platformes.

Te mos heqesh dore nga nje veshje semi chic semi sport ju mund te miksoni pencil skirts me Boyfriend Tshirt dhe Paltform Sneakers do ishte pikerisht kepuca qe i ve vulen kesaj veshje pa hequr shijen e  e asnjeirt stil nderkohe te lejon te jesh dhe pak me Snob apo Serious ne te njejten kohe.

Kombinimi bardhe e zi Klasik i fundit kthehet ne nje moment Hard Rock nga shiriti i lekures qe eshte perdorur vetem ne njeren ane, dhe padyshim Printet e bluzes i shtojne disa nota Pop-i dhe Atletet e '90 qe jane vetem Rap nuk e di per ju si vjen ky miksim me syzet Pasqyra dhe me krehjen si vajze e turpshme :)No comments:

Post a Comment

Total Pageviews