Sunday, July 7, 2013

Giveaway Dress

Ok pse ta zgjas kot kur ky fustan u vesh thjesht per ta zhdukur nga rafti.
I hate that dress cdo here qe e kam veshur vetja s'me ka pelqyer dhe fotot kane dale skandal
Dhe kesaj here s'mund te ndodhte ndryshe ndaj si per te ndryshuar fatin e tij vendosa ta jap as giveaway.

Merrni pjese duke lene nje koment me poshte me adresen tuaj te mailit ne te.
Shorti hidhet te dielen e ardhshme 14 korrik ora 23:00 me perzgjedhje te rastesishme nga Lea.

Fundjave te bukur.
31 comments:

 1. muja.linda@gmail.com.. hajt mo e provojme njehere :)

  ReplyDelete
 2. anirelba86@gmail.com
  anirelba@yahoo.com

  ReplyDelete
 3. personalisht nuk me duket aspak keq si fustan dhe ti je shume mire ne te ..keshtu qe po e provoj dhe une njehere kondielona@yahoo.com lona

  ReplyDelete
 4. kam pershtypjen se ngjyra e fustanit do te dukej me bukur ne nje brune ose ne nje trup me te nxire prandaj ndoshta dhe fotot nuk dalin mire :P
  dorina_mullai@hotmail.com

  ReplyDelete
 5. Eshte super cute si fustan dhe meqe eshte giveaway ia ta provoj shansin :)
  elertashanaj@gmail.com

  ReplyDelete
 6. shum i bukur eshte :) fejzajaurora7@gmail.com

  ReplyDelete
 7. I love it,cute dress! sonilameco81@yahoo.com

  ReplyDelete
 8. Shume I bukur, thuaj Leas e dua une :)))
  orioladervishi@yahoo.com

  ReplyDelete
 9. Shume I bukur, thuaj Leas e dua une :)))
  orioladervishi@yahoo.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete
 10. Shume i bukur e duaaaa 😉😉😉

  ReplyDelete
 11. Sh i bukur. Te shkon shume gjithsesi. lediakazazi@gmail.com

  ReplyDelete
 12. Mua me pelqen brunabaruti@gmail.com

  ReplyDelete
 13. denadarustemi@yahoo.com....se kuptoj pse ste pelqen ne fakt se mua me duket i kendshem....gjithesei me keto floke sa here te shoh me vjen tundimi per ti prere dhe une ...:P (thjesht tundim se realisht nuk ma mban...:)

  ReplyDelete
 14. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 15. Mua me pelqen te ty, gjithashtu do e provoja nje here me taka te larta :))
  alteagjonaj@hotmail.com

  ReplyDelete
 16. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 17. Fustani shume i bukur!Dhe ty te shkon :)
  sejdamehmeti@gmail.com

  ReplyDelete

Total Pageviews