Wednesday, July 17, 2013

Crop Top

Ok kjo nuk eshte ekzaktesisht nje crop top apo bluze e shkurter por ideja mbetet e njejte.
Nese nuk jeni ende te gatshem te nxirrni kerthizen jashte por ideja e Crop Topit apo bluzes se shkurter ju josh pafund atehere the best way to rock a crop top eshte padyshim MIDI Skirt me bel lart.
Nese shkoni per zgjedhjen e midi pencil skirt eshte shume OK por mua vertet me joshi me shume nje MIDI i gjere  pasi me nje kanatjere te gjere lart rrezikon me shume dhe mendoj une jep me shume.
Nese kombinimi bardhe e blu ju ka lodhur atehere me duhet t'ju paralajmeroj qe do kete dhe shume veshje te tjera me po te njejtin kombinim pasi per mua kontrasti qe bejne keto 2 ngjyra me abronzaturen e plazhit jane gjithcka duhet per kete vere.
Shkova per sandale qe kane ne minorance Royal Blue-ne dhe per aksesore Jeshile vethet e gjate me gure veshile dhe Syzet Carrera 5002 te koleksionit te fundit mendoj se e kompletojne me se miri veshjen.


Ju cfare mendoni?

4 comments:

 1. Kombinimi i ngjyrave shume i bukur........

  ReplyDelete
 2. Combinim shume i bukur..po ta vjedh idene Estel :P

  ReplyDelete
 3. Bobobob perseri do na shohin syte kerthiza jashte. Te kuptohemi drejt, ti je ne rregulle Estela, por te shpresojm qe nuk do barbarizohet si trend nga masa.
  10 points per syzet dhe vethet.

  ReplyDelete
 4. Personalisht,(e ketu tani kushdo qofte aty, te mos me quaj fodulle apo megallomane), por une nje kombinim te tille, ne volume dhe ngjyra, me bluzen e shkurter (po qe s'dilte kerthiza dhe as 1 mm2 i barkut) dhe fundin e gjere e kam perdorur aq shume veren e kalur (sidomos me sheshkat) saqe me gjithe deshire dhe kenaqesi do ta shpalos edhe kete vere. Pasi mendoja se mos do te isha monotone duke e servirur serisht, por perderisa edhe Sharminstyle, e sugjeron qe eshte in, atehere le te hapet dollapi (shpejt).
  p.s.
  please let ALWAYS the good taste be SUPREME

  ReplyDelete

Total Pageviews