Tuesday, July 2, 2013

Short Hair

E di qe cfaredo qe te shkruaj sot ju vetem do scroll down ndaj po ja kursej vetes ...
18 comments:

 1. OMG OMG OMG OMG OMG OMG ........ AMAISING....U ROCK MY WORLD...........

  ReplyDelete
 2. DIVA!

  "Estela i preu flokët"-New post on my blog :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. nastila po kishe bere namin te falenderoj nga zemra.

   Delete
 3. wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww dukesh me e bukur se kurre edhe me fashion se kurreeeeeeee teshkojne tmerr ela

  ReplyDelete
 4. like pafuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuund!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ReplyDelete
 5. Estela i preu flokët :)


  http://nastilamano.wordpress.com/2013/07/02/estela-i-preu-floket/

  ReplyDelete
 6. Estela, urime per look-un e ri! Si gjithmone shume trendy!

  ReplyDelete
 7. me pelqejne kaq shume femrat me floke te shkurtra sa asnje lloj tjeter femre... u jep nje pamje prej sensualiteti, zgjuarsie dhe force njekohesisht...
  BRAVO godite dhe kesaj here me se miri :)

  ReplyDelete
 8. kete fustanin e dua une,keto kepucet i dua une(website-n shpeeeejt), keto floket duhet t'i mbash per vete se si te shkokerkan ty rralle se i shkojne gjithe kurajozeve!!! fashion i gjalle !!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. sandalet
   http://www.asos.com/ASOS/ASOS-HELTER-SKELTER-Heeled-Sandals/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2740798&SearchQuery=asos%20platform%20sandals&sh=0&pge=0&pgesize=36&sort=-1&clr=Blackmulti

   por mua me pelqejne me shume keto
   http://www.asos.com/ASOS/ASOS-HELTER-SKELTER-Heeled-Sandals/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2741225&SearchQuery=asos%20platform%20sandals&sh=0&pge=0&pgesize=36&sort=-1&clr=Oxbloodmulti

   Delete
 9. Uaaa yll :) nuk ka fjale te pershkruaj se sa buku dukeni. Une jam nje ndjekese e rregullt ne blogun tuaj, dhe skisha shkruaj asnje koment edhe pse jeni shume cool ne cdo gje, por sot me kete ndryshim dhe me kete super look je nje super mama :)

  ReplyDelete
 10. Estela cfare ndryshimi...Na le me goje hapur. Shume, shume bukur.

  ReplyDelete
 11. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 12. You're amazing!!!
  Who is the hairdresser?

  ReplyDelete

Total Pageviews