Tuesday, July 30, 2013

Gold Rose

Ne dukje shume veshje jane thuaj njesoj por mjaftojne disa detaje te vogla qe ti japin veshjes nje shije tjeter.
Mjafton qe Tshirt te kete pak Shkelqim te florinjte ne roze qe kombinon perfekt me te njejtin shkelqim ne minorance te kepucet.
Duke ruajtur te njejten fryme trasgresive te tigrit te padukshem me lekuren apo printet e gjarprit ne kepuce veshja vjen mjaftueshem ngacmuese.
Takat e trasha te larta gjyzemcizme apo shapka ishin alternativa me e mire e kesaj vere.
Mos i qendroni besnike skemave duke degjuar dhe besuar dhe instiktet tuaja mendoj se del gjithnje nje gje ndryshe dhe origjinale.
Ju si mendoni?
3 comments:

  1. Mua me pelqen dhe kepucet jane sh yll

    ReplyDelete
  2. Oh mezi po pres te jete kjo bluze te shop my closet..:)1 mrekulli e tera Estela..!Ps:NA KE MUNGUAR KETO DITE !

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete

Total Pageviews