Friday, July 19, 2013

Wedding Choice

Ok meqenese shume mikesha me kane kontaktuar nepermejt Faqes ne FB per ndonje ndihme te vogel per fustan per Dasem ne kete post do gjeni disa Alternativa nga online shopping me shume per te krijuar nje ide cfare shkon kete vit

Electric Blue and Ruffles
Per mua keto 2 variantet jane 2die4
Por me mire zbulojini vete  ketu dhe ketu

Sequin dress
Fustanet me shkelqim jo detyrimisht temina jane enderr per cdo event ndaj dhe per ceremonine e dasmes jane mese te pershtatshme boll te jene sa me fine
Versioni me i mire e gjeni  ketu ose ketu ose ketu
vetem per keto versione lejohen teminat :) just kiddingMotivet perdoren dhe ne dasma poor ato duhet te jene shume goditese qe te mundin shkelqimin e sequins apo dhe Electric Blune
Nje version shume i mire eshte ky ose ky ose ky


Ngjyra
Nese nuk dini cte vishni per nje dasem mjafton te zgjedh nje ngjyre te forte te verdhe te kuqe apo jeshile dhe do jesh ti ajo vajza me ate fustanin
Kuptohet nese fustani eshte afer ketij ose ketij ose aq me mire ketij

ose e pazevendesueshmja e kuqe si ky ose kyLitlle Black Dress eshte ai qe te nxjerr nga situata ne cdo kohe astu do ju nxirrte dhe ky apo ky apo i preferuari im ky


Lace apo Dantella eshte e lejueshme vetem nese vjen e moderuar si ky

Cami dress apo fustani si kemishe nate mendoj e besoj qe ka qene scoop-i i kesaj vere ndaj nese jeni komfort me kurrizin jashte dhe me nobrarevolution atehere keto 2 versione do jene shume tunduese per ju ashtu si dhe per mua ky
ose ky


Me keto rrezikoni qe te perjashtoheni nga dasma pasi do dukeni edhe me e bukur se vete nusja
Romantic Maxi dress qe mund ta shikoni edhe ketu dhe nje version akoma me te mire ketu
Te kuptohemi qarte posti sherben per orientim pasi une e di shume mire qe shumica e cmimeve jane totalisht  te paperballueshme per shumicen prej nesh,ama ide te mira per tu mbeshtetur mendoj se keni plot.

1 comment:

  1. une kam muaj qe jam dashuruar me kete fustanin dhe do ta blija por motra e vendosi mos ta bej dasmen sivjet :(
    http://us.asos.com/ASOS-Prom-Dress-In-Fluro-Jaquard/zjqvk/?iid=2672535&cid=5235&mporgp=L0FTT1MvQVNPUy1Qcm9tLURyZXNzLUluLUZsdXJvLUphcXVhcmQvUHJvZC8.

    ReplyDelete

Total Pageviews