Monday, July 8, 2013

Purple Rain

Une jam personi i fundit qe mund te bej pershkrime per kohen e aq me pak te ankohem apo te gezohem per te,pasi ju e dini tashme qe une kam kohen time veshjet e mia te pakohe e ne pergjithsi koha ime ndalon te mbivendosja e akrepave, pra 12 dhe ende nuk e kam kuptuar nese kjo eshte gje e mire apo e keqe.
Dhe meqenese kryeqyteti ka nje jave qe perjeton thuajse cdo dite nje mengjes me diell dhe nje pasdite me rrebesh e pashe te arsyeshme ta titulloj "Purple Rain" postin e sotem.

Fustani i sotem qe zbulon pjeset femerore vjen si kompesim i stilimit mashkullor te flokeve ndaj dhe ngjyra Purple s'mund te ishte vecse zgjedhja e duhur per nje Bjonde Fatale sic mendova te vi sot.

E alternuar me Gold dhe Zebra Prints per ti dhene dhe pak nota Sport Syzet Pasqyra te Carrera-s me tonet e Lejlase me te verdhen ishin pikerisht te duhurat per outfitin e meposhtem.
Shpresoj qe lejla-ja te jete fatsjellese per javen edhe per ju.

Kalofshi bukur.

8 comments:

 1. Estela etiketimi qe i ke bere vetes eshte me i sakti deri tani edhe me kete post ke erdhur tamam si femer fatale un mendoj se duhet ti rikthehesh ekraneve shqiptare

  ReplyDelete
 2. GJITHCKA PERFEKTE TE LE PA FJALE :)

  ReplyDelete
 3. Je e mrekullueshme Estela...

  ReplyDelete
 4. Oh lejlaja ne ty eshte perfekte ....

  ReplyDelete
 5. cdo gje eshte perfekte, fustani, floket dhe mbi te gjitha SANDALET....dukesh vertete fatale.

  ReplyDelete
 6. obobobo cfare ben keshtu ti do me vdesesh mua :P yll yll yll me cepa vertet mjafton mos te hy per ca dite ne blog dhe ti ben kerdine floket yll te shkojn shum shume se i pashe te gjitha postet me floke te shkurter ;)

  ReplyDelete

Total Pageviews