Tuesday, July 23, 2013

The Son

Kuptohet qarte qe ardhja ne jete e djalit te Dukeshes se Kembrixhit u prit me nje entuziazem te madh dhe nder te tjera ajo qe me pelqeu me shume ishte riemertimi i gazetes The Sun ne The Son shuuume domethenese.
Nderkohe nje tjeter Postim shume prekes ishte i Xhaxhait te bebit i cili shkruante qe Lady Diana do ishte shume e lumtur sot.
Ndaj parashikimi im i vetem qe lidhet sigurisht me boten e fashion eshte qe me daljen e Filmit te ri ku princesha Diana interpretohet nga Naomi Wats do sjelle nje ndikim te forte ne Stil dhe Pasarela.
Ndaj pergatituni per Floke me Volum (te pakten une nje prove e bera qe dje)
...dhe me kryesorja...
Jete te gjate bebit!4 comments:

 1. Like shume floket keshtu dhe amazing shoes

  ReplyDelete
 2. Po na sevdallis per te prere floket tani :P Dukesh shume mire dhe urime ciftit per cunin !!

  ReplyDelete
 3. Kombinimi bardhe e zi so royal :P U look Great our duchessa of Tirana :)

  ReplyDelete
 4. ka kohe qe dua ta them kete gje: easy on that bronzer, girl!
  Perndryshe - perfekt!

  ReplyDelete

Total Pageviews